Księgowość firm – Zobacz żebyś nie żałował – Zaufaj profesjonalistom.

Księgowość spółek – Przeczytaj żebyś nie żałował – Zaufaj profesjonalistom.

Zapewniamyprofesjonalną księgowość spółki z o.o., w zakresie której przeprowadzamydziałania związane z założeniem a takżeprowadzeniem ksiąg handlowych, rozwiązywaniem problemów podatkowych, doradztwem księgowym i podatkowym, przygotowywaniem dokumentacji oraz deklaracji podatkowych i wiele innych. Księgowość prowadzona w sposób profesjonalnyorazrzetelny to doskonały wybór, który umożliwiPaństwu mieć pod kontrolą finanse własnego przedsiębiorstwa. Zobacz: https://znany-ksiegowy.pl/pomorskie

Nasze usługi księgowe dla przedsiębiorstwdostępne są w trzechwariantach – SMART, STANDARD, PREMIUM. Dzięki temu księgowość dla spółek zawsze jest prawidłowoskrojona do potrzeb konkretngo przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu – gdy poznamy Państwa oczekiwania, dobierzemywariant, który najlepiej je spełni. Dzięki temu możesz liczyć na księgowość firmy utrzymaną na najwyższym poziomie.


Na księgowość spółki z o.o. składają się te oto usługi i czynności:

Analiza umowy /statutu spółki przy jej otworzeniu,

Doradztwo przy otwieraniu spółki z o.o. (w tym, w szczególności podatkowe a także rachunkowe),

Prowadzenie rejestrów handlowych spółek z o.o.,

Prowadzenie ewidencji środków trwałych a także wartości niematerialnych jak również prawnych,

Obsługa płacowa orazZUS (bieżąca obsługa pracownicza),

Sporządzanie deklaracji podatkowych, między innymi VAT, PIT, ZUS, VAT JPK,

Sprawozdawczość do urzędu statystycznego GUS oraz banków a takżepozostałychorganów,

Przygotowywaniecyklicnychsprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, dodatkowe informacje oraz objaśnienia, zestawienie zmian w kapitale własnym, rachunek przepływów pieniężnych).

ProponujemytrzyPakiety usług księgowych. Dodatkowe informacje o wariantach dostępne są na stronie BIURO RACHUNKOWE.

Świadczymy usługi księgowe oraz doradcze z zakresubieżącej obsługi księgowej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. 

Spółkę z o.o.  da sięzałożyć już przy minimalnym kapitale zakładowym wynoszącym 5 tys. zł, jednak przed zawarciem umowy spółki powinniśmy przeanalizować kilka sprawa. Są to m.in. następującezagadnienia: Spisać umowę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w modelu S 24 przez Internet czy udać się do notariusza? Czy jako wspólnik spółki z o.o. będę zobowiązany do zapłaty ZUS? Kiedy zgłosić spółkę do VAT? Jaki podatek dochodowy zapłacę? Jak obliczyćefektywność działalności? Te isporo innych wątpliwościprzybliży Ci nasz Zespół księgowy.